Panna Flora - Analiza Kolorystyczna

Panna Flora - Analiza Kolorystyczna Dobiorę najpiękniejszą - spersonalizowaną paletę barw, która podkreśli Twój konkretny typ urody❤️

Zapraszam Studio Wizerunku Rozeta💙
19/05/2024

Zapraszam Studio Wizerunku Rozeta💙

💙Moi Drodzy obserwatorzy, sympatycy Panny Flory❤️! Przychodzę dzisiaj do Was z informacją, która być może niektórych z W...
22/02/2024

💙Moi Drodzy obserwatorzy, sympatycy Panny Flory❤️!
Przychodzę dzisiaj do Was z informacją, która być może niektórych z Was zaskoczy!! Otóż podjęłam decyzję, że od dzisiaj wszystkie treści związane z analizą kolorystyczną będą pojawiać się na moim fanpage Rozeta by Ewa Stopka, który towarzyszy mi od wielu, wielu lat....
💙Kiedy postanowiłam zająć się analizą kolorystyczną to już wtedy zastanawiałam się czy można pogodzić te dwie dziedziny na jednym fanpage. Niestety w tamtym czasie wydawało mi się to niemożliwe... Miałam wrażenie, że zdjęcia makijaży na przemian z totalną ferią barw no nie pójdą w parze...
💙Czas pokazał, że obecność na 2 fanpage (..a nawet 3) niezbyt mi wychodzi. I wiele razy byłam na siebie zła, wkurzona, że nie wygląda to tak jakbym chciała. Raz dodawałam relacje tu, innym razem tam. Jak przyszedl sezon na makijaże to na PF cisza, jak zaś miałam więcej zleceń z analizy to na Rozecie nic. A chyba nie tak to powinno wyglądać.
💙ROZETA to fanpage, który towarzyszy mi od zawsze...Widział wszystko od szycia, przez decoupage, scrapbooking, aż do makijaży.. Więc mając do wyboru te dwa, to jednak ten pierwszy bliższy memu sercu🥰
💙Panna Flora to moja kolorowa odsłona! Dotychczasowe treści, grafiki póki co pozostaną tu sobie... Włożyłam w nie mnóstwo czasu, energii, ale przede wszystkim serca! Więc miło mi będzie zerknąć, a i Wam się przypomnieć od czasu do czasu gdzie możecie mnie znaleźć.
💙Makijaże, analiza kolorystyczna mają wspólny mianownik - jest nim kobieta, upiększanie, uroda i pasja, także mam nadzieje, że spotkamy się na Rozecie! Będe teraz częściej!!
Dziękuję❤️❤️❤️ i do zobaczenia!

Dzień dobry😉 …u mnie już druga kawka wpada! Wiem, że cisza tu ostatnio, ale już w przyszłym tygodniu napiszę Wam (a może...
17/02/2024

Dzień dobry😉 …u mnie już druga kawka wpada! Wiem, że cisza tu ostatnio, ale już w przyszłym tygodniu napiszę Wam (a może nagram?) jakie zapowiadają się u mnie zmiany. A zapowiadają…
Teraz czas ferii, czas wielkiego postu, dla mnie trochę „martwy sezon”, przynajmniej makijażowo, ale to dobry okres na poukładanie pewnych spraw, kwestii przed ślubnym sezonem, w którym nie będzie okazji i czasu na takie rzeczy.
Także śledźcie stronę💙 miłego weekendu😉

🌸Spersonalizowany wachlarzyk kolorystyczny dla Uli   , którą widzieliście w ostatnich postach💙 Kolory chłodnej zimy pięk...
09/02/2024

🌸Spersonalizowany wachlarzyk kolorystyczny dla Uli , którą widzieliście w ostatnich postach💙 Kolory chłodnej zimy pięknie podkreślają jej urodę. Mam nadzieję, że dzięki niemu wybór kolorów będzie o wiele łatwiejszy. I powoli szafa wzbogaci się o nowe odcienie.

👗👚Kiedy znasz swój typ kolorystyczny to łatwiej Ci dokonywać wyborów. Zaczynasz kupować świadomie i wybierasz kolory, kt...
31/01/2024

👗👚Kiedy znasz swój typ kolorystyczny to łatwiej Ci dokonywać wyborów. Zaczynasz kupować świadomie i wybierasz kolory, które Ci służą.
👕👔Powoli zaczynasz zmieniać szafę. Po pewnym czasie zauważysz, że masz w niej rzeczy, które naprawdę lubisz nosić, w których dostajesz komplementy i co ważne - ubrania pasują do siebie kolorami. Możesz tworzyć z nich ciekawe zestawy.
Na grafikach możecie zobaczyć przykłady kurtek. Wczoraj pisałam o typie Chłodna Zima, więc odniosę się do tego typu. Ale znając swój typ i swoje główne cechy urody to każda osoba będzie potrafiła wybrać swój kolor.
➡️Chłodna zima nie lubi kolorów ciepłych, sprawiają że jej twarz się zażółca i wygląda niezdrowo. Więc wszelkie beże, pomarańcze, brązy odpadają.
Jest to typ dość wyrazisty, więc uroda wygląda świetnie w kolorach nasyconych, więc wszystkie lekkie kolory, pastelowe, przygaszone nie będą dobrym wyborem.
Czy takie porady są dla Ciebie w jakiś sposób pomocne?

➡️Dzisiaj mam dla Was kilka zdjęć Uli, której już jakiś czas temu miałam przyjemność wykonać analizę. Najlepiej takie po...
30/01/2024

➡️Dzisiaj mam dla Was kilka zdjęć Uli, której już jakiś czas temu miałam przyjemność wykonać analizę. Najlepiej takie podsumowania robić od razu, ale pomimo czasu postaram się napisać kilka słów.
Ula przyszła do mnie trochę z ciekawości, a trochę przekonać się i utwierdzić w tym, czy kolory po które sięga są ok.
Już podczas próby na ramach kolorystycznych widać było, że kolory ciepłe, zbyt jasne, przygaszone totalnie nie służą jej urodzie. Więc zastanawiałam się czy będzie to chłodne lato, a może zima. I chusty kolorystyczne to najlepsza rzecz, która potrafi rozwiać takie wątpliwości. Okazało się, że kolory lata są odrobinę za lekkie, że jednak kolory zimy są ciemniejsze i o wiele lepiej wydobywają atuty urody. Na zdjęciu czerwienie wyszły zbyt intensywne, ale na żywo były nasycone, ale jednak lekko przygaszone i chłodniejsze; w których Ula wyglądała przepięknie❤️

Ula miała umówioną wizytę do fryzjera, więc przy tej okazji zdecydowałyśmy, że końcówki w ciepłych tonach warto schłodzić, albo wręcz zdecydować się na jednolity kolor, który w tym przypadku będzie bardzo dobrym wyborem.
Jak mi się uda to pokażę jakieś propozycje modowe kolorów dla „tej” konkretnej zimy💙

32.Finał WOŚP coraz bliżej! Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy - sztab Kościelisko już pełnej w gotowości! Ja również d...
27/01/2024

32.Finał WOŚP coraz bliżej!
Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy - sztab Kościelisko już pełnej w gotowości!
Ja również dołożyłam swoją małą "cegiełkę" zapraszając Państwa do wylicytowania ANALIZY KOLORYSTYCZNEJ!
(opcja stacjonarna/Podhale lub online).
Przypominam: wartość usługi to 450 zł, więc aktualnie macie szansę w mega przystępnej cenie ją wylicytować! Oczywiście cel szczytny, więc niech licytacja leci w górę! 💰💰
➡Dodam, że analizę można wylictować nie tylko dla siebie, ale dla bliskiej osoby. Walentynki, Dzień Kobiet tuż tuż... także byłby to fantastyczny prezent dla drugiej połówki!! 🥰
Twój kolor - Twój atut > Nowoczesna analiza kolorystyczna w oparciu i 12 typów urody >
/więcej info odnosnie usługi w przypiętym poście na stronie/

LINK W KOMENTARZU ⬇️ ⬇️ ⬇️

🍁Pani Jesień może być: ciemna, ciepła lub zgaszona. W zależności od konkretnego podtypu dobiera się kolory do urody dane...
19/01/2024

🍁Pani Jesień może być: ciemna, ciepła lub zgaszona. W zależności od konkretnego podtypu dobiera się kolory do urody danej osoby.
Poniżej można zobaczyć kilka przykładów kolorów dla poszczególnych jesieni.
🍂Zgaszona ma kolory ciepłe, ale przygaszone, nie są tak intensywne jak u pozostałych;
🍂ciepła jest najbardziej intensywna z tej trójki, to kolory ciepłe, ale żywsze;
🍂ciemna zaś ma kolory również nasycone, ale troszkę przygaszone i jeszcze przyciemnione.
A Ty masz swoją ulubioną „Panią Jesień”?

       Dawno nie było 3K😅 Kawa już chyba czwarta dziś leci… Nie liczę, ale przydałoby się przystopować! Kwiaty są, choć ...
18/01/2024



Dawno nie było 3K😅
Kawa już chyba czwarta dziś leci… Nie liczę, ale przydałoby się przystopować! Kwiaty są, choć tylko na okładce😍 To mój ulubiony zeszyt, a w nim wiedza ze Szkoły Koloru, którą właśnie postanowiłam nieco odświeżyć… Kolor też musi być, przyznajcie - czerwień dodaje energii…👍
Dzisiaj cieplej… Narciarze pewnie trochę ubolewają, ale ja nie będę ściemniać - bo nie🙈 Gdyby mnie ktoś zapytał co wolę: lato-zima? to z tych dwóch opcji wybieram pierwszą, (a najlepiej to 🤣👍). Z okazji ocieplenia zamiast na stoki turyści wybrali Chochołowskie Termy (możnaby rzec, że po sąsiedzku..) dzięki czemu miałam czas na refleksje 🤣…stojąc w długim korku nieopodal domu! A pojechałam tylko po dzieci do szkoły. Więc czas uzbroić się w cierpliwość…bo ferie wystartowały.
…za oknem stoi już domek❤️, który czeka na wykończenia, a mróz tu nie sprzyja, więc jest szansa, że jak będzie troszkę cieplej to coś pójdzie choć krok do przodu… 💄🎨 czeka…🥹
Styczeń, czas karnawału, wesela, 100dniówki startują, więc jak będzie okazja to wpadnijcie na „Rozetkę” Rozeta by Ewa Stopka , może coś dorzucę. Czasami jak mało mnie tu, to jestem tam, i na odwrót 😊 W sobotę pobudka przed 4… Muszę przyznać, że wypadłam z „tego” rytmu…🙈
Poza tym przede mną cztery (!) koncerty kolęd z dziećmi z zespołu Zespół Regionalny "Mali Witowianie" w ciągu najbliższych dwóch weekendów…
Nie wiem jak…ale jakoś to ogarniemy… 🙈😉
Grunt to….zachować spokój 🙃

🌷Cześć:-) Czasami pytacie - jak wygląda analiza kolorystyczna w praktyce, jak się przygotować, co będę robić, czy macie ...
16/01/2024

🌷Cześć:-) Czasami pytacie - jak wygląda analiza kolorystyczna w praktyce, jak się przygotować, co będę robić, czy macie coś ze sobą zabrać, itd... No więc dzisiaj chciałam Wam w skrócie opisać jak wygląda spotkanie stacjonarne, a można podzielić je na 4.etapy:
1. Wywiad: to etap kiedy na spokojnie przy kawce rozmawiamy o tym jaki macie aktualnie stosunek do kolorów, jak wygląda Wasza szafa jak chodzi o kolory, czy chcecie ją sobie wzbogacić kolorystycznie, bo być może jest bardzo monotonna, może dominują w niej same szarości, biele, czernie.. A może wręcz przeciwnie macie tyle różnych kolorów i wzorów, że zwyczajnie już nie wiecie co Wam pasuje, a co nie. Macie chęć "odchudzić" szafę, która się nie domyka i zostawić w niej rzeczy, które są dla Was korzystne i podkreślają Waszą urodę.
2. Analizę rozpoczynam od pracy na ramach. Siedzicie sobie na krześle przed lustrem, a ja przykładam do Waszej twarzy ramy wszystkich 12.typów kolorystycznych. To etap, w którym szukam Waszych głównych wyróżników urody. Czyli mówiąc krótko patrzę, jakie cechy kolorów są dla Was najlepsze: czy korzystniej wyglądacie w kolorach jasnych czy ciemnych; zgaszonych czy bardziej konmtrastowych, czy ciepłych czy chłodnych.
3. Trzeci etap to praca na chustach. Nie ukrywam - bardzo lubię ten punkt:-) Przykładam do Waszej twarzy ponad 150/170 różnych odcieni chust kolorystycznych. Są to chusty ze wszystkich rodzin kolorystycznych (żółcie, pomarańcze, czerwienie, fiolety, błękity, zielenie, a także tzw.kolory neutralne: czyli różne odcienie brązów, bieli, szarości a także czerni. Odrzucam te, które są niekorzystne, a zostawiam te, które podkreślają urodę. Oczywiście nie dobieram jednej osobie 50 odcieni, ale zwracam uwagę na cechy urody klientki, aby wiedziała czym wyróżniają się "jej" kolory, by sama potrafiła je wybierać.
4. Ostatni etap jest dla osób zainteresowanych wachlarzykiem kolorystycznym. Jeżeli podczas analizy zdecydujecie , że chcecie mieć swój spersonalizowany wachlarzyk najlepszych kolorów dedykowanych Waszej urodzie to wtedy dobieram Wam 28 lub 38 odcieni, które działają bardzo korzystnie na Waszą urodę. Wtedy - dokonując zakupów - wystarczy, że przyłożycie taką paletkę do ubrania, które Wam się spodobało i sprawdzicie, czy to odpowiedni odcień.
Tak w skrócie wygląda analiza kolorystyczna stacjonarna. Nie trzeba nic ze soba zabierać (chyba, że Wasze ulubione ubrania - jesli macie chęć - aby finalnie sprawdzić czy ich kolory są dla Was korzystne). Zachęcam, aby ubrać jakąś jasną lub szarą, jednolitą bluzkę, aby nie odwracała Waszej uwagi od kolorów. Jeżeli macie jakieś dodatkowe pytania to zapraszam do kontaktu lub zadawania pytań w komentarzu.
Miłego dnia:-)

🎨Analiza kolorystyczna to usługa jeszcze mało popularna w naszym regionie. Ale mam nadzieję, że niebawem to się zmieni😉 ...
12/01/2024

🎨Analiza kolorystyczna to usługa jeszcze mało popularna w naszym regionie. Ale mam nadzieję, że niebawem to się zmieni😉
Jest to usługa dla osób pragnących poznać dogłębniej swoją urodę oraz świat kolorów.
Muszę przyznać, że czasami zdarzy się klientka, która mówi: „Przyszłam z ciekawości”, jednak osobiście uważam, że za tą ciekawością stoi jednak pewna chęć zmiany, chęć utwierdzenia się w przekonaniach czy kolory, którymi się otaczamy nam służą czy też nie. Bo przecież każda z nas ma chęć wyglądać i czuć się dobrze spoglądając w lustro😍
Poznanie swoich najważniejszych cech urody to dobry krok do zmian. Następnie podkreślenie tej urody odpowiednimi kolorami potrafi czasami wręcz zdziałać „cuda”.
Tu nie trzeba inwazyjnych zabiegów, ktore trzeba regularnie powtarzać; czy diametralnych decyzji, które mogą wzbudzać w nas lęk….
To - tylko i aż - odpowiedni KOLOR🎨💙
Wiem, że jeżeli czegoś nie znamy, to obawiamy się, czy warto, czy nie szkoda pieniędzy, może nic z tego nie będzie, jakie będą efekty…?
Wynik analizy to pierwszy krok. Zmiana kolorów to proces. To nie dzieje się z dnia na dzień. Ale określiłabym krótko: gra warta świeczki👍
Dla mnie ważne jest jedno:
nie obawiaj się, nie oceniaj, zanim nie poznasz😍
przyjdź, poddaj się tej „przygodzie”,
posłuchaj i przede wszystkim -
zaufaj… ❤️❤️❤️
Zapraszam🥰

Adres

Witów
34-512

Telefon

+48505069962

Strona Internetowa

Ostrzeżenia

Bądź na bieżąco i daj nam wysłać e-mail, gdy Panna Flora - Analiza Kolorystyczna umieści wiadomości i promocje. Twój adres e-mail nie zostanie wykorzystany do żadnego innego celu i możesz zrezygnować z subskrypcji w dowolnym momencie.

Skontaktuj Się Z Firmę

Wyślij wiadomość do Panna Flora - Analiza Kolorystyczna:

Udostępnij