10/07/2020
Morgó, a házőrzőkutyánk. Tipikus régimódi, falusi keverék, aki nincs hozzászokva a nyíráshoz. A nyírógépet nem is szerette, nagyrészt ollóval kellett nyírni, viszont azt, kisebb döccenőkkel, szépen viselte, még a hegei körül is hagyta, hogy piszkálják. A szájkosár már az elején lekerült róla 🐶 A végén meg is kapta a kiérdemelt jutalom falatokat.
Instagram
www.instagram.com/bencekutyakozmetika/