15/05/2024
Kedves Mindenki, !
Tudom az algoritmus nem biztos, hogy annyi mindenkinek eljuttatja, de bízom benne, hogy páran, akik ezt olvassák megteszik majd egy megosztással. Előre is köszönöm.
Sajnos az elmúlt két évben sokszoros egészségügyi problémák, és állandó rohanó életmódom miatt nem tudok mostanság időt szakítani a dalírásra, és a megjelenésekre.
Nagyon szeretnék, de jelenleg folyamatos küzdelmet folytatok a házam rendbetételével, amihez annyi tőkére van szükségem, hogy szinte képtelenség kitermelni már itthon...néha külföldön.
Köszönöm ezúton is Fótos János, mert te vagy aki az önzetlen segítségeddel, hozzáteszel a kisházam javuló állapotához.
Ő az egyetlen az elmúlt időszakban, aki szó nélkül jött, ha szóltam. KÖSZÖNÖM JANI!!!Nagyon hálás vagyok érte!!Nincsenek rá szavak.Ha léteznek angyalok, akkor te vagy az egyik közülük.
Visszatérve...
Jelenleg hajón éneklek, idestova 2 éve, és mellette itthon igyekszem énekelni, sajnos egyre kevesebb sikerrel.
Nincs marketing, nincs managment, nincs tourmanager stb.. de cserébe van megvalósítatlan dal, és ötletek. Van, amit fel is vettem, van amit még nem, és vannak kilátásba olyanok, amikhez a nekem kedves emberek is elfogadták a felkérést.
Egy olyan album fog készülni, ahova a számomra fontos előadók lesznek ott. Köszönöm Duffchy, Harót Balázs, Gently Da Spittah’ és Erik Haga Quest, hogy hozzátesztek a színvonalhoz...és a sor még nem állt meg. :)
Ehhez kapcsolódóan...
Idén legalább egy klipet szeretnék leforgatni, amire talán lesz esély, ha úgy állnak a csillagok, de majd kiadja...
Addig is, merthogy ennek dacára úgy néz ki az énekléssel kell foglalkoznom.
1.
Hivatalosan is a Bloose Broavaz gondozásában jelennek meg már a dalaim. Köszönöm Hámori Péter a türelmed és sok munkát!
2. Elkészült egy számomra kedves dal felvétele még tavaly, amibe nem mást kértem fel, mint Erik Haga Quest-t, akivel anno a Sample Delix csapatában együtt zenéltünk! Nagy láv!Hamarosan több infó...:)
3. Köszönöm Mc Ron, anno a felkérést DJ Zefil-nek dedikált albumra. Aki nem tudja hallgassa, mert 2 dalban én is éneklek.
Az egyik dal nem mással, mint egy legendával Masta Ace-el egy dalban, mi a STORY címet kapta. Nem is hiszem el...de mégis.
4. 2 hete leforgott Cecilia Elise Wallin -al a Ronnal készült másik közreműködésemnek a videófelvételei a GOLD, és nem máshol mint a skandináv Velencében, azaz Stockholm városában.
5. Május 4.-én megjelent Jakuza Ritual első nagylemeze a Felvidéki Vegyesbolt, ahol én is helyet kaptam egy dalban, amihez már klip is készült! Hallgassátok sok szeretettel az egész albumot és azon belül is a 4. dalt a FIATALONt!
A képen a házam...a hely, Szentlőrinc. Baranya. Aki gondolja, és erre jár, ugorjon be. :)
Köszönöm, ha megosztod vagy csak lájkolod!
Addig is szép napot...