03/06/2026
Pred dvema letoma smo naredili eno precej veliko stvar.
"Posekali" smo staro podobo podjetja.
Ne zato, ker bi bila slaba. Ampak zato, ker nas ni več predstavljala.
Odločili smo se za rebrand. Novo ime, nova zgodba, nov začetek.
Dve leti kasneje smo ugotovili, da je to pravzaprav dober razlog za praznovanje.
Zato smo naš 2. jubilej proslavili s sekirometom.🪓
Ker če smo že pred dvema letoma simbolično posekali staro identiteto, se je zdelo povsem logično, da obletnico obeležimo še malo bolj dobesedno.
Na srečo so tokrat nastradale samo tarče.🎯 No...pa skoraj naša (še dobro, da so fantje v resnici dosti bolj prijazni, kot namiguje prva slika)😆