06/02/2026
Vabim te na srečanje KROG - kjer si med sebi enakimi, krog zaupanja, dobrih misli, meditacij, osebnih spoznavanj iz globine, deljenje dobre energije in radosti.
KROG se bo odvijal v majhni, zaupni skupini v Luciji - 19.2., ob 18 uri.
Srečanje bo potekalo 1x mesečno - če se bo pokazalo, da bi se želeli srečati večkrat - se bomo dogovorili.
Prvi obisk je brezplačen
( da začutiš, ali je to zate in kako diha skupina ).
Naslednji obiski bodo simbolično 10 eur na udeležbo
( da pokrijemo stroške prostora, materiala..itd ).
Vse je možno in odprto.
Vsak, ki se že ukvarja s kakšno alternativno dejavnostjo - bo imel možnost, da se predstavi in sodeluje pri izvedbi Krog-a.
Na vsakem krogu bo druga tematika - tako, da je priporočljivo, da se udeležiš večkrat, zaporedoma ( tako boš največ naredil-a zase ) - ni pa nujno, niti obvezno.
Ali te zanima več o srečanjih?
Odgovori mi na mail: [email protected] , da ti pošljem več informacij in lokacijo.
Morda imaš prijateljico, ki bi jo to zanimalo - pošlji dalje - hvala.
Naj bo v najvišje dobro tebe, vseh nas.