08/03/2024
Kto ma 3D tlačiareň dobre vie ze tlač trvá niekedy aj dni a nie je možné pri nej neustále sedieť a sledovať to.
Preto investícia do kamery bola jasná. Občas treba skontrolovať či sa na výtlačku nerobia tzv. "špagety" alebo či sa výtlačok neodlepil od podložky. Preto je najlepšie mať kameru ktorá sníma podložku a proces tlače a v pripade ze by sa nieco pokazilo viete vďaka inteligentnej zásuvke včas vypnúť tlačiareň a ušetríte si materiál a veľa roboty s čistením.