01/12/2020
Люблю свою роботу за можливість допомагати тим, хто сам кожного дня дарує турботу. Подарувала лого КП "Центр стерилізації та адопції тварин" м.Бориспіль 🐾
Дякую за вашу працю та довіру! Наснаги, успіхів у розпочатій справі та великих звершень!
Запрошую всіх долучитись до спільноти:
https://www.facebook.com/kpcsatboryspil
P.S. Якщо ви маєте некомерційний проект і потребуєте логотип, буду рада помогти вам 😉
(Не співпрацюю з політичними та релігійними організаціями)