Iryna_daivi

Iryna_daivi Contact information, map and directions, contact form, opening hours, services, ratings, photos, videos and announcements from Iryna_daivi, Internet Marketing Service, Chernivtsi.

Чому наставництво- це не ще один курс?⠀Це індивідуальна, трансформаційна робота з кожним учнем, з усіма проблемами та за...
16/06/2023

Чому наставництво- це не ще один курс?

Це індивідуальна, трансформаційна робота з кожним учнем, з усіма проблемами та затиками, що трапляються на шляху до мети.

Це пліч-о-пліч та «за ручку». Разом до результату.

Залишилось ОСТАННЄ місце в міні-групі. Що ми будемо робити найближчі 2 місяці дивись в каруселі цього поста.

А щоб зайняти останнє місце, пиши мені в дірект «наставництво» щоб поспілкуватися особисто та я могла зрозуміти чи зможу дійсно тобі допомогти вийти на новий рівень 🤩

НЕпопулярна історія про НЕуспішний успіх.⠀НЕ про те “Як зробити х10”, а про планомірний та поступовий зріст.⠀Моє глибоке...
14/06/2023

НЕпопулярна історія про НЕуспішний успіх.

НЕ про те “Як зробити х10”, а про планомірний та поступовий зріст.

Моє глибоке переконання, що ЄБШ працює тільки тоді, коли воно не 24/7.

“Від роботи дохнуть коні, ну а я веселий поні” ще нікого не довели до добра.

Чітка стратегія, баланс між роботою та відпочинком, турбота про свій емоційний стан, підтримуюче оточення - це залог успіху, стабільного та покрокового зросту.

Можливо, мій приклад когось змотивує і дасть змогу зрозуміти, що не заробити свій перший мільйон за пів року це НОРМАЛЬНО і з вами все ОК 👉🏼

Хто тут хоче продавати у блозі на високі чеки?⠀Здається, питання дурне- хто ж не хоче. Та чому тоді мало хто може?⠀Горта...
13/06/2023

Хто тут хоче продавати у блозі на високі чеки?

Здається, питання дурне- хто ж не хоче. Та чому тоді мало хто може?

Гортай ➡️

Завести блог не складно, це 5 хвилин часу.А на те, щоб зрозуміти для чого, як його монетизувати, розвивати, як зробити й...
25/05/2023

Завести блог не складно, це 5 хвилин часу.
А на те, щоб зрозуміти для чого, як його монетизувати, розвивати, як зробити його повноцінним бізнесом - на це можуть піти роки.

Саме такий шлях обрала і я - достатньо довгий та тернистий.
Але від того він не став гірший, а скоріше більш насичений як витримане вино)) Шкода лише, що на пошуки було витрачено забагато часу.

Шлях в майже 6 років: зміну кількох тем, зміну блогу, запуск авторських продуктів та нескінченну кількість бажань все покинути.

Синдром самозванця, знецінення, невпевненість, насмішки друзів, зневіра близьких, робота не лише 24/7, а й за копійки - було все.

З темою блогінгу, здається, я прожила ціле подружнє життя) І вже от-от “народиться” плід нашої любові.

Якщо що, історію зберігла в актуальному під назвою, альтернативу котрої вигадати не змогла, “мій шлях”.

А що мені допомогло наважитися на квантовий стрибок- в каруселі 💛

Мене досі дивують люди.⠀Ті, що діляться.⠀Переважно на частини.⠀Частіше на дві.⠀І от поки писала цей допис, зрозуміла чом...
08/03/2023

Мене досі дивують люди.

Ті, що діляться.

Переважно на частини.

Частіше на дві.

І от поки писала цей допис, зрозуміла чому це мене так тригерить.

Корочє, перша частина – це люди-самураї.
Їм глибоко по фіг хто як
посміхнеться/
подивиться/
скаже.

Вони завжди в окулярах, щоб краще бачити свою мету. І на своєму до неї шляху вони беруть все– всі потрібні інструменти, знання, сумки з Ашану, щоб все це складати та йдуть далі. Ви ніколи не побачити їх з валізами, що не мають ручок. Зайвий вантаж самураї скидають, щоб рухатись
граціозно/
швидко/
цілеспрямовано.

(продовження в каруселі)

Це був емоційно найтяжчий рік з усіх мною прожитих, та не лише через війну.Це був професійно найстрімкіший та націкавіши...
31/12/2022

Це був емоційно найтяжчий рік з усіх мною прожитих, та не лише через війну.
Це був професійно найстрімкіший та націкавіший рік.
Це був найсильніший фільтраційний рік, що лишив поруч лише тих, хто з тобою через те, що ти- це ти.
Це був рік, що відкрив в кожному з нас нові грані.
Це був рік, коли рожеві окуляри билися склом всередину та ми виявилися сильнішими.
Це був рік тотального прийняття, підтримки, розірваних сердець та складання життя за новими цінностями та принципами.

Рік, що нас не зламав, а дійсно зробив лише сильнішими.

Нехай наступний стане нагородою для всіх нас та для кожного особисто.

І нехай те єдине бажання, що зі дзвіном келихів одночасно загадає більш ніж 40 млн сердець, збудеться якнайшвидше.

Люблю. Цілую. Зустрінемось 💙💛

Я вже вкрай офігєла.⠀Міні- предіслів'я.В класичному маркетингу існує як мінімум 5 механік закриття клієнта на покупку. А...
14/12/2022

Я вже вкрай офігєла.

Міні- предіслів'я.
В класичному маркетингу існує як мінімум 5 механік закриття клієнта на покупку. Але чи завжди вони працюють в інстаграмі?

Якщо у вас онлайн магазин, тоді так.

А якщо ви діджтал фахівець і продаєте свої індивідуальні послуги?

Зазвичай, це помилка всіх новачків - брати в роботу абсолютно усіх бажаючих, і токсичних у тому числі.

Як це лікується? Нажаль, лише часом та досвідом.

Наприклад, зараз я вже у переписці розумію чи готова людина дійсно працювати, чи хоче позадравати мільйоном питань мене, іншого фахівця, шукати ні де краще, а де дешевше, бо за низьку ціну, як правило, мозги й виносять.

4 місяці тому я прийняла дуже альтруістичне рішення - допомогати українським спеціалістам розкриватися, заявляти світу про себе, збільшувати продажі, взагалі будувати блоги без хайпів, танців із бубнами та мати нові результати.

Але щоб охопити якомога більше аудиторії, знизила ціну майже вдвічі. Не робіть так

Мені доводилось відмовляти десь 40% бажаючим. З деяких я навіть відмовлялася брати передплату, бо після діагностичного спілкування бачила, що людина не за результатом прийшла, а за доступною ціною.

Повірте, якщо ви збудуєте ОБ та навчитеся адекватним продажам, то дорожчий продукт продати завжди буде легше, аніж дешевий, яку б нереальну користь в останній ви не вклали. А клієнт зробить результат у 2-3 рази швидше і краще.

*Приміточка- високі ціни не повинні братися зі стелі.

Ні в якому разі не хочу образити сторону клієнтів, тому що я й сама клієнт) І з мого навчального досвіду, куплені курси за 50$ досі десь лежать у збережених, а от ті, що починалися від 100-200+, то вони дійсно працювали, а разом з ними і я ))) Чому? Це психологія, крихітко)

Який у вас досвід з дешевими та дорогими продуктами?

Address

Chernivtsi

Website

Alerts

Be the first to know and let us send you an email when Iryna_daivi posts news and promotions. Your email address will not be used for any other purpose, and you can unsubscribe at any time.

Contact The Business

Send a message to Iryna_daivi:

Share