09/04/2026
Звикаєш до війни.
Це просто великий егрегор, до якого ти відносишся або ні.
До цього, мені не приходилось, і навіть коли війна прийшла зовсім близько, я довго був відсторонений від нього.
Зараз я розумію, що війна завжди була, є, і буде. Навіть у к/ф Аватар є війна
Якщо цей егрегор так накрив нашу країну, то розібратись в цьому і стати в ньому кращим - це велика можливість
Бачу, що стартапи - це силіконова долина
Порнографія - Чехія, Бельгія
А мілтех - це Україна.
Всі ми знаємо, різницю в ресурсах з агресором. І те, що ми чинимо такий опір, і те коли ми вистоїмо, а вистояти ми можемо, якщо будемо всі обʼєднані такою ідеєю, і робити для цього більше. То Українець = герой, це апріорі.
В мілтех бачу багато світлих і люто вмотивованих людей. Вони задають темп роботи і мислення. Мені в кайф розвиватись з ними.
Зараз ми окремим проєктом, створили Громадську Організацію «X-Hub», щоб обʼєднувати вмотивованих, розумних або просто заряджених ентузіастів, ділитись контактами і реалізовувати проривні ідеї.
Якщо вам цікавий цивільний напрямок в сторону укр оборонної промисловості, в любому її проявленні. Пишіть в особисті і ми зав’яжемось.
Далі розповім про перший навчальний напрямок ГО
Rусні Пиzда. 🇺🇦