03/08/2022
ВИЇЗД ДО КЛІЄНТА
Виїзд на макіяж здійснюється при записі від 3-х чоловік, не менше. 1 або 2 - збори тільки в студії.
Чому саме так? Тому, що виїзд займає багато часу, особливо у весільний сезон це не вигідно, коли записів багато і місць всим не вистачає. Також, виїзд забирає багато сил. Підйом ще раніше, збори кейсу, розкладання і потім знову збір косметики у клієнта, робота без умов, добирання у зворотному напрямку, знову розкладання косметики із кейсу, а попереду ще цілий робочій день. До того ж , кожного разу прошу клієнта, щоб робоче місце підготували завчасно, щоб приїхати і почати працювати. І, якщо мене не підводить пам’ять, ніхто не виконав це прохання. Зазвичай, починають обирати кімнату, шукати стільчики, якщо я з перукарем, то переноски, розетки, при нас починається прибирання. Це все також час.
Якщо чесно, не люблю виїзди. Іноді вони бувають досить легкі: прості люди, тепла атмосфера , все злагоджено. А іноді думаєш: «Куди я попала?» Це і пошкоджена косметика, крутіння-вертіння клієнта, бо з усіх сторін смикають, іноді крики та матюки родичів, бо щось пішло не по плану, збивання графіку , робота навколішки ( бо возити ще і стілець зазвичай змоги немає),дуже погане освітлення.
Колись був виїзд до нареченої, коли приїхали з села, мене забрали,потім привезли і поїхали назад . 4 рази довелося кататися по 30 хвилин, замість того, щоб привезти наречену і через годину поїхати назад. Просто нареченій не хотілося на пів години раніше прокидатися. Виїзд не завжди вигідний по часу для клієнта.
Якщо запис від 3 людей за місто , то звичайно виїзд має значення. Я розумію, що не зручно чекати один одного 3 і більше години або возити кожного по черзі.
За виїзд здійснюється оплата: по місту- 100 грн, за місто- 150 грн.
Якщо хочеться просто декілька гарних фото зі зборів нареченої, ви завжди можете запросити фотографа в студію, і зробити їх у нас. Тільки завчасно про це попередити. Бо було, що не встигла повністю привести себе в порядок, думала відпущу клієнтку, та закінчу свої збори, а тут фото- та відео зйомка без попередження🙈.