Aspo.biz

Aspo.biz Сервіс автоматичної публікації оголошень про нерухомість

Перший будинок ЖК H2O введено в експлуатацію: інвестори «Аркади» зазначають про виконання Меморандуму. 20 травня 2026 ро...
22/05/2026

Перший будинок ЖК H2O введено в експлуатацію: інвестори «Аркади» зазначають про виконання Меморандуму.

20 травня 2026 року будинок №1 житлового комплексу H2O офіційно отримав сертифікат готовності до експлуатації. Для інвесторів житлових комплексів «Еврика», «Патріотика» та «Патріотика на озерах» ця подія стала однією з найважливіших за останні п’ять років, адже підтвердила практичну реалізацію механізму добудови об’єктів «Аркади», визначеного Меморандумом від 7 квітня 2021 року.

Саме ЖК H2O став одним із джерел дофінансування добудови проблемних об’єктів.

Умови Меморандуму передбачають, що для добудови житлових комплексів банку Аркада інвесторам виділяється 10% від загальної площі (житлової та нежитлової), запроектованої та побудованої на відповідних земельних ділянках. Ці площі плануються для реалізації та покриття дефіциту фінансування будівництва.

Введення в експлуатацію першого будинку ЖК H2O інвестори називають підтвердженням того, що механізм, закладений у Меморандумі, працює, а сам проєкт має реальну перспективу повної реалізації.

Інвестори також нагадують, що шлях до цього рішення тривав роками та супроводжувався численними мітингами, переговорами й пошуком механізмів завершення будівництва об’єктів.

У 2021 році Stolitsa Group стала стратегічним партнером реалізації Меморандуму щодо добудови комплексів «Аркади». Відтоді введення в експлуатацію першого будинку H2O розглядалось інвесторською спільнотою як один із ключових маркерів виконання досягнутих домовленостей.

У Stolitsa Group зазначають, що отримання сертифіката готовності для будинку №1 підтверджує послідовну реалізацію проєкту H2O та подальший рух у межах визначеної стратегії розвитку території.

Інвестори «Аркади» переконані, що ця подія стала чітким сигналом: ЖК H2O буде реалізований, а домовленості, закріплені у Меморандумі, — виконані.

Ознайомитися із сертифікатом готовності будинку до експлуатації можна на офіційних ресурсах ЖК H2O.

Темою цьогорічного Київського форуму ОСББ стане досвід проходження минулого опалювального сезону та підготовка до наступ...
21/05/2026

Темою цьогорічного Київського форуму ОСББ стане досвід проходження минулого опалювального сезону та підготовка до наступного . На сьогодні для участі у форумі зареєструвались понад 450 осіб.

У столиці почнеться дводенний Київський форум ОСББ-2026. Основна тема – підготовка до наступного опалювального сезону з урахуванням досвіду попередньої зими. Захід організований ГО «Національна платформа ОСББ» за інформаційного сприяння КМДА.

Як інформують у громадській організації, сотні учасників із різних міст і регіонів України говоритимуть про виклики та проблеми, з якими зіштовхнулись під час зимового періоду. Також ділитимуться рішеннями й планами реагування під час підготовки до наступних холодів. Окрему увагу приділять питанню координації та міжсекторальній взаємодії у разі надзвичайних ситуацій спричинених ризиками воєнного стану.

На сьогодні для участі у форумі зареєструвались понад 450 осіб. Це лідери будинкових громад, голови ОСББ, представники ініціативних груп, які планують створювати ОСББ, управителі, представники муніципалітетів, підприємств, що надають послуги чи виробляють обладнання, а також учасники громадських осередків чи активісти будинкових громад.

Цьогоріч від Одеси зареєструвалось більше 30 учасників. Також понад 150 фахівців різних напрямів – від Кривого Рогу, Харкова, Чернігова, Львова, Полтави, Вінниці.

«Київська спільнота ОСББ та ЖБК у співпраці з міською владою накопичили значний досвід реалізації програм підтримки будинкових громад, які готові кооперуватись заради комфорту, безпеки й енергетичної автономності своїх осель. Це різні за форматами, цільовою аудиторією та умовами участі механізми, які не обмежуються лише будинками ОСББ та ЖБК. Наше завдання – залучити активних людей, у багатоквартирних будинках яких назріла проблема. Але існує брак методичних дороговказів, практичних і, головне, результативних прикладів «сусідів поруч». Такий обмін досвідом ми плануємо впроваджувати на базі ГО як поміж будинків столиці, так і у форматі міжрегіонального діалогу. Саме на це спрямований наш цьогорічний форум», – зазначив голова правління ГО «Національна платформа ОСББ» Максим Петренко.

Форум триватиме 22-23 травня за адресою: Столичне шосе, 103, Ramada Encore «Event Hall».

Пільговим проїздом у Києві можуть користуватися близько 1,1 мільйона жителів міста. Громадський транспорт має можливість...
20/05/2026

Пільговим проїздом у Києві можуть користуватися близько 1,1 мільйона жителів міста. Громадський транспорт має можливість працювати лише за рахунок дотацій з міського бюджету, які сягнули 12 млрд грн.

Наразі пільговим проїздом у столиці можуть користуватися близько 1,1 мільйона жителів міста. Про це інформують у Департаменті соціальної та ветеранської політики.

Так, цього року у столичному бюджеті передбачено майже 875 млн грн на компенсацію пільгового проїзду, із них 181,7 млн грн – для учнів, студентів і курсантів.

Найчисельнішою категорією є пенсіонери – понад 570 тисяч осіб.

Право на безплатний проїзд також мають:

Утім, держава роками не повертає кошти за безкоштовний проїзд пільговиків, який законодавчо сама ж і гарантує. Нагадаємо, що Київрада ще у травні 2021 року звернулася до уряду та парламенту щодо компенсації виплат за пільговий проїзд із держбюджету. Тому місто вимушене самостійно фінансувати сотні мільйонів гривень щороку.

Крім того, вартість проїзду в Києві не переглядали з 2018 року, тоді як стрімко зростають ціни на пальне, електроенергію та логістику. Громадський транспорт має можливість працювати лише за рахунок дотацій з міського бюджету, які сягнули 12 млрд грн.

За таких умов подальше утримання транспортної системи столиці стає критичним викликом для міста. І питання відновлення державних компенсацій та перегляду тарифної політики є гострою необхідністю для Києва.

Раніше повідомлялося, що у Києві нарощуватимуть обсяги та бюджетну підтримку програм співфінансування енергоефективних робіт у житлових будинках, а також оснащення житла джерелами резервного живлення. Енергостійкість житлового фонду є одним із сегментів Плану енергостійкості Києва, який уже почали впроваджувати.

Цього року на ремонти і проєкти енергостійкості житлових будинків у межах програми «70/30» в Києві виділили понад 420 мл...
20/05/2026

Цього року на ремонти і проєкти енергостійкості житлових будинків у межах програми «70/30» в Києві виділили понад 420 млн грн. Попит на ці роботи зростає, адже вони є важливим етапом підготовки міста до зими в умовах воєнного стану.

Цього року у столиці на реалізацію програми співфінансування «70/30», в межах якої багатоквартирні житлові будинки ОСББ та ЖБК виконують енергоефективні ремонти та встановлюють джерела альтернативної електроенергії, з міського бюджету виділили понад 420 млн грн. Це рекордна сума за всі роки функціонування програми, що вже 10 років працює для таких будинків. Про це заявив в.о. першого заступника голови КМДА Петро Пантелеєв під час брифінгу у пресцентрі «Київінформ».

«Місто дає можливість будинковим громадам підвищити рівень енергетичної незалежності, встановлюючи джерела альтернативного живлення – інвертори, акумулятори, сонячні панелі, генератори, а також комплекси обладнання для безперебійності комунальних послуг. Це допомагає забезпечити роботу ключових систем в умовах відключень електроенергії. Попит на ці роботи зростає, адже вони є важливим етапом підготовки міста до зими в умовах воєнного стану. Понад сотня заявок була подана на міський конкурс, тому бюджет програми був відкоригований. Минулого тижня Київрада прийняла рішення про додаткове виділення коштів, і загалом на реалізацію «70/30» спрямують 420 млн грн», – повідомив Петро Пантелеєв.

Він наголосив, що у столиці загалом діє п’ять інструментів підтримки й допомоги будинковим громадам для проведення капремонтів, енергоефективних проєктів, встановлення систем альтернативного живлення тощо.

«Цей напрям є невід’ємним сегментом підготовки до опалювального сезону, а також Плану енергостійкості Києва. Вже понад дві тисячі багатоповерхових житлових будинків або провели окремі заходи, або виконали комплекс проєктів, що дає змогу не лише досягти автономної роботи, а й економити за рахунок виробництва альтернативної електроенергії», – зазначив Петро Пантелеєв.

Він нагадав, що в місті активно реалізують заходи Плану енергостійкості за всіма ключовими напрямами: відновлення пошкоджених обстрілами енергооб’єктів, встановлення інженерного захисту, розбудова розподіленої когенерації та стійкості систем водопостачання, збільшення резервних джерел теплопостачання.

«За напрямом розвиток розподіленої когенерації вже побудували об’єкти загальною потужністю близько 40 МВт, які оснащені захистом другого рівня. Для резервного живлення обʼєктів критичної інфраструктури запускають у роботу перші дизельні енергокомплекси, запланована загальна потужність яких – понад 40 МВт», – сказав в. о. першого заступника голови КМДА.

На двох артезіанських насосних станціях Києва встановлюють системи дезінфекції води з можливістю автономної роботи. Це д...
20/05/2026

На двох артезіанських насосних станціях Києва встановлюють системи дезінфекції води з можливістю автономної роботи. Це дуже важливо в контексті плану енергостійкості української столиці.

На об’єктах водопровідного господарства Києва виконують заміну зношених і застарілих систем водоочищення та водопідготовки. ПрАТ «АК «Київводоканал» отримало від японських партнерів – компанії JICA – електролізні установки, насосні станції підвищення тиску, установки пом’якшення води для тривалішої та безпечнішої експлуатації обладнання, а також станцію для очищення води за допомогою гіпохлориту натрію. Про це повідомив в.о. першого заступника голови КМДА Петро Пантелеєв.

Це стало можливим завдяки «Програмі екстреного відновлення» – проєкту міжнародної технічної допомоги.

«Сучасні надійні системи встановлюються на об’єктах, від яких залежить надійне та безперебійне водопостачання для 60 000 киян. Модернізація насосних станцій не лише підвищує ефективність роботи двох артезіанських станцій, а й передбачає можливість автономної роботи. А це дуже важливо в контексті плану енергостійкості української столиці. Київ має багаторічну історію співпраці з японською компанією JICA, міжнародний авторитет та інноваційні підходи якої не викликають сумніву. Київські служби й підприємства отримували від японської сторони необхідну спецтехніку, високотехнологічне обладнання», – поінформував Петро Пантелеєв.

Він подякував представникам JICA за послідовну позицію щодо підтримки Києва й усієї України, надаючи допомогу, яка критично необхідна в умовах повномасштабного вторгнення.

Раніше повідомлялося, що у Києві нарощуватимуть обсяги та бюджетну підтримку програм співфінансування енергоефективних робіт у житлових будинках, а також оснащення житла джерелами резервного живлення. Енергостійкість житлового фонду є одним із сегментів Плану енергостійкості Києва, який уже почали впроваджувати.

Проїзд у комунальному транспорті у Києві тепер коштуватиме 30 гривень. Передбачено систему знижок на проїзні квитки.У Ки...
19/05/2026

Проїзд у комунальному транспорті у Києві тепер коштуватиме 30 гривень. Передбачено систему знижок на проїзні квитки.

У Києві пропонують встановити вартість разового проїзду в комунальному громадському транспорті на рівні 30 грн. Водночас для пасажирів, які регулярно користуються міським транспортом, передбачена система знижок на проїзні квитки.

Як повідомляють у Департаменті економіки та інвестицій КМДА, востаннє вартість проїзду у столиці переглядали у 2018 році. Необхідність оновлення тарифів пояснюють потребою наблизити їх до економічно обґрунтованого рівня та зростанням витрат транспортних підприємств на електроенергію, паливо, оплату праці, утримання інфраструктури й скороченням пасажиропотоку.

У Департаменті зазначають, що нинішня вартість проїзду в Києві залишається однією з найнижчих серед великих міст України, попри постійне зростання собівартості перевезень.

За розрахунками транспортних підприємств, економічно обґрунтований тариф на 2026 рік становить 64,60 грн за поїздку в метро та 44,14 грн – у наземному комунальному транспорті.

Водночас витрати, закладені в проєкт тарифів на 2026 рік, розрахували на основі фактичних витрат транспортних підприємств за 2025 рік, прогнозованого зростання цін, а також оновлених витрат на зарплати та енергоресурси.

Для пасажирів, які регулярно користуються громадським транспортом, планують запровадити систему знижок при поповненні транспортної картки. Вартість однієї поїздки залежатиме від кількості придбаних поїздок:

Також передбачені місячні проїзні квитки, де вартість однієї поїздки становитиме приблизно 23,3–23,6 грн.

Запропоновані ціни на місячні проїзні:

Безлімітний місячний проїзний на метро, автобус, трамвай, тролейбус і фунікулер коштуватиме 4 875 грн.

Для студентів і учнів зберігаються пільгові умови. Так, студенти сплачуватимуть 50% вартості місячного проїзного, а учні під час літніх канікул – 25% (під час навчального року – безкоштовно).

Окремо планують запровадити пересадковий квиток вартістю 60 грн. Він дозволятиме пересідати між метро та наземним транспортом протягом 90 хвилин без обмежень.

Для гостей міста передбачені спеціальні безлімітні проїзні:

Поїздки, придбані на транспортну картку до 14 липня 2026 року, лишатимуться чинними до 14 вересня 2026 року.

Запровадити нові тарифи планують із 15 липня 2026 року після завершення процедур регуляторної політики. А також після консультацій з громадськістю та профспілками.

Із 19 травня до 20 серпня обмежуватимуть рух мостом через трамвайні колії на Великій Кільцевій дорозі (схема). Киян прос...
19/05/2026

Із 19 травня до 20 серпня обмежуватимуть рух мостом через трамвайні колії на Великій Кільцевій дорозі (схема). Киян просять враховувати обмеження під час планування маршрутів.

Із 19 травня до 20 серпня частково обмежуватимуть рух шляхопроводом через трамвайні колії на Великій Кільцевій дорозі. Про це повідомляють у КП «Київавтошляхміст».

Фахівці ремонтуватимуть конструкції шляхопроводу. На час проведення робіт рух автомобілів обмежать першою та частково другою смугами у напрямку Литовського проспекту. Також обмежать рух пішоходів тротуарною частиною у тому ж напрямку.

Киян просять враховувати обмеження під час планування маршрутів.

Також до 20 червня частково обмежуватимуть рух Столичним шосе. Про це повідомляють у КК «Київавтодор».

Фахівці ремонтуватимуть асфальтобетонне покриття на ділянці від зупинки громадського транспорту «Автомобільний центр» до вулиці Острівної.

На час ремонтних робіт рух обмежуватимуть двома крайніми смугами в напрямку міста.

У разі погіршення погодних умов, терміни проведення робіт можуть бути змінені.

3 775 родин отримають житло у 2026 році від «Київміськбуду». Також серед пріоритетів «Київміськбуду» – погашення кредитн...
18/05/2026

3 775 родин отримають житло у 2026 році від «Київміськбуду». Також серед пріоритетів «Київміськбуду» – погашення кредитної та кредиторської заборгованості.

За підтримки міської влади ПрАТ «ХК «Київміськбуд» до кінця 2026 року виконає зобов’язання перед 3 775 інвесторами. Так, компанія завершить будівельні роботи, зокрема підключення всіх інженерних мереж, на ЖК «Поділ Град» і ЖК «Твін Хаус». Житло також отримають інвестори ЖК «Гвардійський», ЖК «Фрідом», ЖК «Райдужний» та 1-го будинку ЖК «Оберіг-2».

Крім того, до кінця року планують завершити модернізацію додаткового потужного котла та виконати всі технічні умови КП «Київтеплоенерго» на котельні «Жуляни», а також модернізацію каналізаційної станції на вул. Обухівській.

«Загалом відновлено та тривають будівельні роботи на 11 майданчиках «Київміськбуду». На інших об’єктах роботи розпочнуть після врегулювання земельних і юридичних питань. Фахівці компанії вже над цим працюють. Головна мета – добудувати всі будинки та передати людям їхнє житло», – повідомив голова правління ПрАТ «ХК «Київміськбуд» Валерій Засуцький.

Він додав, що компанія приділяє увагу кожному інвестору. Для цього створено 22 робочі групи, які регулярно проводять зустрічі з ініціативними групами інвесторів.

Також серед пріоритетів «Київміськбуду» – погашення кредитної та кредиторської заборгованості, зокрема зі сплати земельного податку за користування ділянками, що забезпечує надходження до міського бюджету.

«Наступним кроком для «Київміськбуду» стане відновлення функції генерального підрядника. Наразі компанія працює як девелопер, залучаючи підрядні організації. Ми масштабуємося, щоб повернути довіру міста та інвесторів», – зазначив Валерій Засуцький.

Почнуть капітальний ремонт перегінного тунелю між станціями «Тараса Шевченка» та «Почайна». Наразі опрацьовують 2 можлив...
18/05/2026

Почнуть капітальний ремонт перегінного тунелю між станціями «Тараса Шевченка» та «Почайна». Наразі опрацьовують 2 можливих варіанти проведення ремонту.

Столиця розробила план здійснення капітального ремонту перегінного тунелю між станціями метро «Тараса Шевченка» та «Почайна». Тунелі на цій ділянці збудовані у 1978–1980 роках у складних гідрогеологічних умовах. За результатами обстежень підтверджено необхідність проведення планового капітального ремонту для забезпечення їхньої подальшої надійної експлуатації. Про це мер Києва Віталій Кличко заявив в ефірі телеканалу «Київ».

«На сьогодні розробили проєктну документацію на проведення планового капітального ремонту перегінного тунелю по 1 колії між станціями «Тараса Шевченка» та «Почайна» Оболонсько-Теремківської лінії «Київського метрополітену». Здійснили комплексну державну експертизу, отримали позитивний експертний звіт. Згідно з проєктом, загальний комплекс підготовчих і будівельних робіт триватиме до 23 місяців», – наголосив Віталій Кличко.

Він зазначив, що проєктна документація розроблена з урахуванням сучасних будівельних рішень. Зокрема, й з використанням спеціального обладнання та встановлення сучасної системи моніторингу технічного стану тунелю.

Роботи триватимуть почергово на 3-х будівельних майданчиках, які знаходяться в межах щільно прокладених інженерних мереж та комунікацій різного призначення (електропостачання, водопостачання, водовідведення, каналізаційні колектори, кабельні лінії зв’язку).

Проєкт капремонту передбачає комплекс інженерних заходів. Зокрема, укріплення ґрунтів; ремонт конструкцій тунелю та елементів верхньої будови колії; встановлення сучасних систем моніторингу технічного стану споруди.

Частину робіт планують виконувати з поверхні землі шляхом розроблення котловану. Це також передбачатиме перенесення та перекладання інженерних мереж.

«Наразі опрацьовують 2 можливих варіанти проведення ремонту. Перший – без змін у русі поїздів, із розкриттям котловану, зняттям навантаження та поверненням споруди до проєктних параметрів. Другий – із можливою тимчасовою зміною в організації руху поїздів (орієнтовно до 5 місяців). Зокрема, зі збільшенням тривалості нічного «вікна» та коригуванням графіку у вихідні дні. І зазначу, що ділянка перебуває під постійним наглядом фахівців метрополітену. Безпека руху поїздів і безпека пасажирських перевезень забезпечена», – зазначив Віталій Кличко.

Невдовзі відкриють новий міст у парку на вулиці Прирічній на Оболоні. Під час підготовки концепції змін провели три етап...
18/05/2026

Невдовзі відкриють новий міст у парку на вулиці Прирічній на Оболоні. Під час підготовки концепції змін провели три етапи відкритих громадських консультацій з мешканцями.

У столиці планують відкрити новий міст у парку на вулиці Прирічній в Оболонському районі. Про це Віталій Кличко повідомив у своєму Telegram-каналіта оприлюднив коротке відео з місця, де облаштовують нову зелену зону.

«Уже невдовзі відкриємо новий міст у парку на вулиці Прирічній на Оболоні. Проєкт втілюємо в партнерстві столиць України та Литви. Пішохідний міст зводимо через заводь за мотивами мосту короля Міндаугаса у Вільнюсі. Ідея його створення виникла як символ багаторічного партнерства між Києвом і Вільнюсом та знак підтримки України під час війни. Об’єкт стане частиною оновлення південно-західної частини парку на вулиці Прирічній. Під час підготовки концепції змін провели три етапи відкритих громадських консультацій з мешканцями. Проєкт має важливу соціальну складову. Створення ще одного комфортного простору для прогулянок і відпочинку киян. Під час війни такі місця мають особливе значення – допомагають людям відновлюватися емоційно та підтримувати психологічну стійкість», – зазначив Віталій Кличко.

Київрада має направити ще понад 9 мільярдів гривень на підготовку до наступної зими. Київ реалізовує масштабні проєкти з...
15/05/2026

Київрада має направити ще понад 9 мільярдів гривень на підготовку до наступної зими. Київ реалізовує масштабні проєкти з підвищення енергетичної автономності житлового фонду.

Київрада має ухвалити рішення та спрямувати ще понад 9 млрд грн на підготовку до наступної зими та заходи плану енергостійкості столиці. Із них із бюджету міста виділять 1 млрд 250 млн Державному Агентству відновлення та розвитку інфраструктури України – на закупівлю теплотехнічного обладнання для побудови резервної системи теплопостачання. Також депутати мають звернутися до Кабміну та Верховної Ради щодо фінансової та ресурсної підтримки плану енергостійкості Києва. Про це мер столиці Віталій Кличко заявив на початку пленарного засідання Київради.

«У березні ми затвердили план енергостійкості Києва. І столиця його виконує. Ключові напрями плану – відновлення енергооб’єктів, пошкоджених ворожими обстрілами; встановлення інженерного захисту. А також розбудова розподіленої когенерації та стійкості систем водопостачання й водовідведення; збільшення резервних джерел теплопостачання. На сьогодні за всіма цими напрямами активно тривають роботи, і вже є збудовані об’єкти», – зазначив Віталій Кличко.

Він також нагадав, що Київ реалізовує масштабні проєкти з підвищення енергетичної автономності житлового фонду. Мер міста повідомив, що майже дві тисячі житлових будинків вже стали енергонезалежними завдяки міським програмам підтримки й співфінансування.

«Наш пріоритет – забезпечити ресурс, щоб виконати критично важливі завдання з енергостійкості столиці. Саме тому на підготовку до наступної зими та заходи Плану сьогоднішнім рішенням ми передбачаємо спрямувати понад 8 млрд грн. Окремо ще виділяємо з бюджету міста 1 млрд 250 млн грн, які спрямуємо Державному Агентству відновлення та розвитку інфраструктури України – на закупівлю теплотехнічного обладнання для побудови резервної системи теплопостачання», – повідомив Віталій Кличко.

Мер зазначив, що стратегію підвищення енергостійкості Києва підтримали міжнародні партнери.

«Зокрема, нещодавно ми підписали угоду з ЄБРР для подальшого отримання фінансування на ці заходи. Підкреслю, що, готуючись до наступного опалювального сезону, Київ не обмежується заходами Плану. Триває складний комплексний процес, тисячі планових робіт і наладок. Наприклад, необхідні кошти передбачені на ремонт електрощитових у житлових будинках. Адже взимку це обладнання працюватиме з підвищеним навантаженням. Окремий акцент – на підготовку до зими систем опалення в школах, садочках, медичних закладах», – підкреслив Віталій Кличко.

Він також зазначив, що на сьогодні Київ має домовленість з урядом стосовно пріоритетності заходів з енергостійкості, втілення яких коштуватиме орієнтовно до 30 млрд грн. А також про те, що фінансування заходів здійснюватиметься у пропорції 50/50 – містом і державою.

«Столиця робить великий крок і шукає всі можливості, щоб забезпечити кошти для заходів плану стійкості. Очікуємо паритетної позиції з боку держави та її фінансової участі. Тому на розгляд Київради сьогодні виносимо офіційне звернення до Кабміну та Верховної Ради України щодо фінансової та ресурсної підтримки Плану енергостійкості Києва. Це звернення потрібне, що формалізувати, закріпити наші домовленості», – наголосив Віталій Кличко.

Мер столиці також нагадав, що частина проєктів, про які сьогодні говорить столична влада – не нові.

«У тому чи іншому вигляді Київ втілював план, який мав у минулі роки повномасштабної війни, відновлюючи пошкоджене ворогом обладнання, обʼєкти, закуповуючи обладнання, створюючи більш стійкі технічні рішення. Концепцію розподіленої когенерації, наприклад, столиця першою в Україні розробила та затвердила навесні 2024 року. Її ухвалила Київрада», – повідомив Віталій Кличко.

Address

Мечникова 2
Kyiv
01133

Opening Hours

Monday 08:30 - 22:00
Tuesday 08:30 - 22:00
Wednesday 08:30 - 22:00
Thursday 08:30 - 22:00
Friday 08:30 - 22:00
Saturday 09:00 - 21:00
Sunday 09:00 - 21:00

Alerts

Be the first to know and let us send you an email when Aspo.biz posts news and promotions. Your email address will not be used for any other purpose, and you can unsubscribe at any time.

Contact The Business

Send a message to Aspo.biz:

Share